TransferGo yra registruota mokėjimo paslaugų teikėja prižiūrima FCA ir HMRC.Daugiau

phone icon
KLIENTŲ APTARNAVIMAS

Siųskite pinigus visame pasaulyje.

“Pervesti pinigus buvo ypatingai greita ir patogu. Rekomenduoju visiems, turintiems draugų, šeimą ar patiems gyvenantiems užsienyje!”

Rūta Meilutytė.
Olimpinė, pasaulio ir Europos plaukimo čempionė

Įvertinta puikiai

5300+ žmonių nepriklausomame atsiliepimų puslapyje

globe icon
Prisijunkite prie daugiau nei 600,000 žmonių

iš viso pasaulio, kurie jau naudojasi TransferGo

Atsiliepimai
savings icon
Sutaupykite iki 90%

Sutaupykite iki 90 % išlaidų tarptautiniams pigiems pinigų pervedimams. Jokių paslėptų mokesčių ar sąlygų.

Palyginkite
steps icon
Atlikite pervedimą per keletą minučių

Jūsų patogumas yra mūsų prioritetas

Kaip tai veikia?
ratings icon
Įvertinti kaip patikimiausi

puikus įvertinimas nepriklausomame atsiliepimų puslapyje Trustpilot.co.uk

Įsitikinkite

€0.99

FIKSUOTAS PERVEDIMO MOKESTIS

+

0.4% - 2.2%

VALIUTOS KEITIMO MOKESTIS
Bankai

€20.00

VID. PERVEDIMO MOKESTIS

+

<5%

VID. VALIUTOS KEITIMO MOKESTIS

Žaibiškai!
Jūsų pinigai gali būti pervedami vos per 30 minučių.

Jūsų laikas svarbus – mūsų pristatymo galimybė DABAR yra greičiausia rinkoje.

Aišku ir skaidru.
Tai, ką matote, yra mūsų persiunčiama suma.

Mes pašalinome visas staigmenas ar paslėptus mokesčius, tad visuomet žinote, kiek mokėsite už pervedimą. Bet kokią valiutų kursų svyravimų riziką prisiimame mes, todėl jums nėra ko nerimauti.

Skaitykite, ką apie mus kalba mūsų klientai

Kai reikia pervesti pinigus, patogumas ir greitis yra itin svarbūs. Darbo metu turiu greitai pervesti pinigus visame pasaulyje, o su „TransferGo“ tai itin greita.
MALGORZATA, 26 IŠ LONDONO

Rated 9.6 by 6213 people

“Patogus, greitas ir patikimas pinigu siuntimo budas. Kompanija rupinasi savo klientais ir nuolatos siulo ivairias nuolaidas. Esu labai patenkinta jusu paslaugomis ir nuosirdziai rekomenduoju visiems.”

DAUGIAU TRUSTPILOT.CO.UK

Itin saugu.
Mūsų standartai neretai lenkia bankus.

Garantuojame aukščiausią saugumo lygį visiems jūsų pervedimams. Esame licencijuota mokėjimų institucija, kurios veiklą prižiūri FCA ir HMRC.

Kalbame Jūsų kalba.
Mūsų klientų aptarnavimo komanda yra visada šalia.

Mes kalbamės su žmonėmis jiems suprantama kalba, nenaudodami žargono ir ilgų pauzių. Jei jums reikia pagalbos, pasitikėkite mumis.

Susisiekite
arba
Skaitykite D.U.K

FAQ

arrow icon

Kodėl verta vykdyti tarptautinius pinigų pervedimus internetu?

Tarptautinis pervedimas ne per banką – ar tai įmanoma? Ne tik įmanoma, bet ir rekomenduotina, jeigu norite pinigus pervesti saugiai, greitai ir nebrangiai. Pervedimas banku gali užtrukti net keletą dienų, tuo tarpu TransferGo garantuoja, kad gavėjo sąskaitą pinigai pasieks jau kitą darbo dieną nuo mokėjimo rezervavimo. Kitas privalumas – nesudėtinga atliekamų pavedimų sistema. TransferGo rūpinasi tuo, kad jų klientai išvengtų sudėtingų formų pildymo, didelių įkainių ar paslėptų mokesčių.

arrow icon

Kodėl verta rinktis TransferGo tarptautiniams pervedimams internetu?

Ar jus tenkina bankų įkainiai ir laikas, kurį užima tarptautiniai pervedimai? Jei ne, dar nevėlu prisijungti prie žmonių, nusprendusių šiuos finansinius reikalus patikėti mums, TransferGo. Mūsų veikla orientuota į greitas, saugias, patikimas ir pigesnes tarptautines finansines operacijas. Jau daugybė žmonių, pervedę pinigus draugams, giminaičiams ar verslo partneriams užsienyje, įsitikino mūsų paslaugų efektyvumu ir patogumu. Daugiau jokių eilių banke, jokio nerimo, laukiant, kada jus ar jūsų pažįstamą pasieks pervedami pinigai. Jeigu jums aktualūs tarptautiniai pervedimai, TransferGo - puiki išeitis palengvinanti jūsų kasdienybę.

arrow icon

Ar saugu man siųsti pinigus su TransferGo?

Tikrai taip! TransferGo turi mokėjimo įstaigos licenciją (angl. „Authorised Payment Institution“, licencijos nr. 600886), įmonės veiklą kontroliuoja D. Britanijos Finansinės veiklos priežiūros tarnyba (FCA, „Financial Conduct Authority“) ir prižiūri D. Britanijos mokesčių tarnyba (HMRC, „Her Majesty's Revenue and Customs“), tad mes laikomės tokių pačių veiklos saugos standartų, kaip bet kuris komercinis bankas.
Taip pat, nepriklausomoje vartotojų atsiliepimų svetainėje Trustpilot galite rasti mūsų klientų atsiliepimų.

arrow icon

Kada gavėjas gaus mano pervedimą?

Garantuojame, kad jūsų pervedimą gavėjas gaus kitą darbo dieną. Savaitgaliais ir švenčių dienomis pervedimų neatliekame, todėl gavėjas lėšas gaus tik kitą darbo dieną po pervedimo.
Atminkite, kad pervedimas gali užtrukti dėl jo teisėtumo patikrinimo. TransferGo yra prižiūrima mokėjimų įmonė, todėl mes privalome vykdyti visus standartinius lėšų pervedimui taikomus saugumo reikalavimus. Kartais galime jūsų paprašyti pateikti papildomus dokumentus. Dėl to nesijaudinkite, tai standartinė procedūra. Labai stengiamės, kad jums tai nesukeltų nepatogumų.

arrow icon

Kaip atlikti pervedimą naudojantis TransferGo?

Su TransferGo pervesti pinigus yra labai paprasta: susikurkite savo paskyrą, prisijunkite, rezervuokite pervedimą pateikdami pervedamą sumą ir gavėjo duomenis, perveskite rezervuotą sumą į TransferGo sąskaitą naudodamiesi debetine kortele arba atlikite vietinį banko pervedimą - mes pasirūpinsime viskuo kitu.
Kai užrezervuosite pervedimą, pamatysite banko duomenis, kurių reikės rezervuotos sumos pervedimui į mūsų sąskaitą. Šią sumą galite pervesti per interneto banką arba naudodamiesi debeto kortele. Kai tik patvirtinsime, kad jūsų pinigus gavome, atliksime pervedimą.

Siųskite pinigus jau dabar