TransferGo logo
Nosūtīt naudu
TRANSFERGO

Pigesnis ir patikimas būdas siųsti pinigus artimiesiems

Pastaruosius kelis mėnesius spaudos antraštėse dominuoja pabėgėlių antplūdžio į Europą tema. Dauguma straipsnių akcentuoja tik negatyvius šio reiškinio aspektus, todėl dalis istorijos lieka nutylėta.

Imigrantų vaidmuo Europoje ir Jungtinėje Karalystėje

Priežasčių, dėl kurių žmonės emigruoja, kaip ir pačių žmonių, yra daugybė. Europoje imigrantų populiacija jau siekia daugiau nei 30 milijonų ir nuolat auga. Vieni jų yra emigravę dėl prastų gyvenimo sąlygų, tokių kaip karas, gimtinėje, kiti – dėl finansinių krizių, kurios sužlugdo industrijas ir palieka daugybę žmonių be darbo.

Laikraštis „The Huffington Post“ neseniai paskelbė straipsnį apie imigrantę, kurios istorija yra atspindys anksčiau aprašytos situacijos. Elena Nebunelea Rumunijoje dirbo draudimo agente ir vadovavo vienai iš komandų savo įmonėje. Laikraščiui ji sakė, kad jos „karjera buvo sėkminga, o atsakomybės svarbios, tačiau finansinės krizės metu pasikeitę teisės aktai sukėlė ypač daug chaoso ir kompanija, kurioje ji dirbo, bankrutavo, taip be darbo palikdama tūkstančius gerbiamų ir kruopščių darbuotojų.” Elena su vyru emigravo į JK, kad galėtų pabėgti nuo staiga pablogėjusių ekonominių sąlygų. Šiuo metu ji dirba valytoja bei studijuoja, kad JK galėtų įgyti buhalterės sertifikatą. Tiek Elena, tiek jos vyras kas mėnesį dalį uždirbtų pinigų siunčia į Rumuniją savo šeimai, o taip pat ir ten likusiai dukrai.

Elena – tai pavyzdys imigranto darbininko, kuris JK dirba daugiausiai pagalbinio tipo darbus. Tokie imigrantai moka JK mokesčius ir turi socialinio draudimo numerius. Dauguma tokių darbininkų dalį savo atlyginimo kas mėnesį siunčia šeimoms, likusioms gimtinėje.

Piniginių perlaidų poveikis

Vidutiniškai vienas imigrantas darbininkas kasmet atgal į gimtinę išsiunčia apie 12000 $. Tokios piniginės perlaidos sudaro tarp 5 ir 7% Europos BVP. Vidutinės metinės pajamos daugumos imigrantų gimtosiose šalyse yra maždaug 20000 $. Taigi, galima sakyti, kad emigrantų atsiunčiami pinigai namų ūkiams yra tarsi vieno papildomo dirbančio asmens atlyginimas, todėl šeimų gyvenimo kokybė žymiai pagerėja.

Daugelį metų piniginėmis perlaidomis rinkoje užsiimdavo bankai ir dvi didelės kompanijos, tai MoneyGram bei Western Union. Šios kompanijos vartotojams siūlė siųsti grynuosius ir procesas dažnai užtrukdavo net iki kelių dienų. Tokios paslaugos taip pat buvo brangios, mokestis už perlaidą galėjo siekti net 29% pervedamos sumos. Nereikia būti matematikos genijumi, kad pastebėtume jog mokesčiai žymiai sumažina sumą, kuri pasiekia gavėją. Gana aišku, kad šioje situacijoje laimėtojai buvo ne žmonės, kurie naudojosi paslaudomis, tačiau paslaugų tiekėjai.

Piniginių perlaidų svarbos negalima nepastebėti. Bankų ekspertai skaičiuoja, kad piniginių perlaidų suma šių metų pabaigoje sieks net 681 bilijonų USD. Renginio „TED“ metu įmonės KNOMAD generalinis direktorius Dilip Ratha savo kalboje paminėjo, kad „piniginės perlaidos finansuoja švietimo ir sveikatos apsaugos sistemas, verslo investicijas, chirurgiją, vestuves ir laidotuves, kuriose pinigų siuntėjas pats negali sudalyvauti.“

Naujas žaidėjas rinkoje: paprastesnė ir pigesnė alternatyva

Maždaug prieš trejus metus grupė draugų, užsiimančių eksporto ir importo verslu, susidūrę su dideliais piniginių pervedimų mokesčiais bei kitomis problemomis, nusprendė ieškoti geresnio būdo pervesti pinigus. Taip jie įkūrė TransferGo.

Įmonė TransferGo siūlo vartotojams greitą, saugų ir itin pinigų būdą pinigų siuntimui į gimtąją šalį. Pasitelkę naujausias technologijas ir unikalią apmokėjimo sistemą, į kurią sujungti bankai daugiau nei 30-yje šalių, TransferGo suteikia vartotojams galimybę siųsti pinigus iš bet kurios banko sąskaitos ir bet kada bei gauti juos tą pačią dieną.

Generalinis TransferGo direktorius, o taip pat ir įmonės bendrasavininkas, Daumantas Dvilinskas sako: „Pinigai, kuriuos žmonės siunčia namo, leidžia tiems, kurie vos suduria galą su galu, pradėti gyventi kaip vidurinioji klasė. Vos po keleto metų nuo mūsų kelionės pradžios, paprasti imigrantai darbininkai gali sutaupyti daugiau nei 90% nuo pervedimo mokesčio ir pinigus šeimoms nusiųsti tą pačią darbo dieną. Tai labai didelis žingsnis į priekį.“

Per dar neilgą savo gyvavimo istoriją, TransferGo pritraukė įspūdingą skaičių individualių vartotojų, o taip pat ir nemažai verslo klientų, kurie ieškojo pigesnės ir patikimos paslaugos pervedimams atlikti. TransferGo inovatyvumas ir verslo modelis užtarnavo jiems įspūdingą skaičių apdovanojimų ir tarptautinį pripažinimą technologijų ir finansinių organizacijų kontekste.

Mēs padarām pasauli nedaudz mazāku.

Sūtiet naudu uz šīm valstīm:

Pievienojieties 2 miljoniem cilvēku, kas jau veic labākus pārskaitījumus

Reģistrējieties bez maksa