TransferGo logo
Siųsti pinigus
2021-ieji, pasiekimai, transfergo, nauja rinka, plėtra, partnerystės

Pirmoji 2021-ųjų pusė – švenčiame TransferGo pasiekimus

2020-ieji niekam nebuvo lengvi metai. Tačiau dabar jau galime sakyti, kad atsparumas ir gebėjimas prisitaikyti nugalėjo. Vis daugiau žmonių grįžta į įprastas vėžes, atlieka pinigų perlaidas, o kartu tai reiškia, kad gerėja ir mūsų situacija.

Keista, tačiau TransferGo 2020-ieji buvo neįtikėtinai geri metai. Dėl to lūkesčiai ir šiems metams buvo aukšti. Ir, praėjus 2021-ųjų pusmečiui, galime sakyti, kad kol kas juos puikiai pavyksta įgyvendinti – netgi su kaupu. Taip, mes sugebėjome įveikti neigiamas perlaidų prognozes ir į savo CV įsirašėme kelis įspūdingus pasiekimus. Tarp jų – nauji partneriai ir naujos rinkos, rekordinė pervestų pinigų suma ir dar didesnė bei stipresnė komanda. O savo komanda mes nepaprastai didžiuojamės.

Žinoma, net ir puikiausia komanda nebūtų viso to pasiekusi be jūsų – mūsų brangių klientų. Dėkojame už nuolatinį pasitikėjimą ir pažadame, kad ir toliau daug dirbsime, kad tarptautiniai pinigų pervedimai būtų vis prieinamesni ir pasiekiami vis didesniam žmonių skaičiui.

O dabar – smagioji dalis. Pažvelkime, ką iki šiol mums pavyko pasiekti 2021-aisiais.

Rekordiniai pasiekimai

TransferGo keliantis į vis daugiau rinkų, auga ir mūsų klientų bazė. Kiek anksčiau šiemet pasiekėme 2.5 milijono klientų ribą. Be to, jau galime didžiuotis įgyvendinę daugiau nei 10 milijonų pervedimų, kurių vertė viršija 3 milijardus svarų sterlingų.

Ir visa tai – tuo metu, kai Pasaulio bankas prognozavo ypač stiprų pervedimų sumažėjimą dėl COVID-19 pandemijos. Bet, kaip mums pavyko įrodyti, paslaugų, kurios teikiamos realiu laiku, poreikis išlieka didelis. O mūsų paprasti, greiti ir nebrangūs pinigų pervedimai siūlo migrantams visame pasaulyje puikų sprendimą.

Naujos partnerystės 2021-aisiais

Nuo Sumsub ir Veriff iki Visa ir Mastercard, 2020-aisiais pasiekėme daug klestinčių partnerysčių. Bet nuo to praėjo nemažai laiko ir mes toliau plečiame savo tinklą. Taip, žinome, kad šie metai dar tik įpusėjo, bet jau galime didžiuotis ne viena partneryste su didžiausiais industrijos žaidėjais. Šių susitarimų rezultatas – dar geresnis produktas, platforma ir vartotojų patirtis.

Vasarį oficialiai sukirtome rankomis su Thought Machine, kad dar paspartintume produktų inovacijas ir tolesnę plėtrą pasinaudodami šių partnerių naujos kartos, debesijos banko platforma Vault. Kaip tuo metu sakė Justinas Lasevičius, TransferGo CFO ir bendraįkūrėjas: „Ši partnerystė demonstruoja mūsų pagreitį investuojant, diegiant inovacijas ir keičiant pasaulinę pinigų perlaidų rinką.“

Daugiau rinkų

2020-aisiais mes smarkiai išplėtėme savo rinkas. Bet šiuo metu tie skaičiai jau vėl atrodo kuklūs. Partnerysčių su Visa ir Mastercard dėka, šiemet mes jau atvėrėme 95 naujas rinkas.

Integruodami Mastercard Send™ ir Visa mokėjimų platformą Visa direct realiu laiku, pagaliau padarėme mokėjimus į korteles įmanomus. Tarp mūsų naujųjų rinkų – Moldova, Gruzija, Gana, Saudo Arabija ir Vietnamas, o viso pinigus pervesti galime jau daugiau nei 160 krypčių. Ir ne, tai ne pabaiga.

Komandos plėtra

Visi šie pasiekimai 2021-aisiais savaime neįvyko. Tam reikia dviejų elementų – lojalių klientų (taip, čia apie jus) ir unikalios vizijos bei atkaklaus TransferGo komandos darbo. Toliau plečiantis mūsų rinkoms ir vystant naujus produktus, mūsų komandai taip pat reikia augti.

Nuo 2020-ųjų pradžios prie mūsų komandos prisijungė daugiau nei 55 „Transfernautai“, taigi dabar jau turime beveik 240 darbuotojų. Be to, dirbame su daugybe rangovų, laisvai samdomų profesionalų ir partnerių, kad pasiektume geriausių rezultatų. Ir atrodo, mums visai puikiai tai sekasi.

 

Vienas didžiausių TransferGo pasiekimų, kuriais labiausiai didžiuojamės – galimybė suteikti greitus ir prieinamus pinigų pervedimus. Užsiregistruokite čia ir pasinaudokite paprastomis internetinėmis pinigų perlaidomis.

 

2021-07-23

Mes darome pasaulį šiek tiek mažesniu.

Siųskite pinigus į šias šalis:

Prisijunkite prie 2 milijonų žmonių, kurie daro geresnius pervedimus

Užsiregistruokite nemokamai