Almanya Bloke Hesap
Coracle Bloke hesap

TransferGo kullanıcılarına özel: Coracle’da 10€ indirim!

Transfergo Icon

Almanya’daki bloke hesabınıza az masraflı para transferi!

3 Adımda Coracle Bloke Hesap Para Gönderimi:

1
Coracle başvuru formunu doldurun

TransferGo’ya kayıt olun ve Coracle’daki tüm paketlerde kullanmak üzere 10€ indirim kazanın. Size iletilen maildeki
linke tıklayarak Coracle’ın Türkçe başvuru formunu doldurun.

2
Bloke hesabınızı açın

Coracle’ın güvenli portalında bloke hesabınız ve transferler için gerekli tüm belgelere ulaşın. Eğer bir akrabanız transferi gerçekleştirecekse portalınızdaki formu doldurun.

3
Para transferinizi gerçekleştirin

Coracle bloke hesabınız açıldıktan sonra TransferGo’nun az masraflı ve hızlı transfer hizmetiyle paranızı bloke hesabınıza gönderin!

Sıkça Sorulan Sorular

Coracle bloke hesap nedir?

Coracle bloke hesap, Almanya’ya öğrenim sebebiyle giriş yapacak öğrencilerin vize başvurusunda bulunurken göstermek zorunda oldukları ve belirli bir miktar paranın bankada bloke edildiği hesaptır. Bu hesap, ziyaretçinin seyahat masraflarını karşılamak için kullanılamaz. Ancak Almanya’daki yaşam süresince, bloke edilen tutar aylık olarak kişinin banka hesabına yatırılır. Almanya bloke hesap, özellikle Almanya’da öğrenci vizesi almak için gereklidir ve vize başvurularında mali durumunuzu göstermek amacıyla kullanılır.

Coracle bloke hesap kampanyasından nasıl yararlanabilirim?

TransferGo’ya kayıt olduktan sonra size iletilecek maildeki özel linki kullanarak Coracle’daki tüm paketlerde 10€ indirim kazanın. Linke tıkladıktan sonra Coracle bloke hesap başvuru formunu doldurun. Başvurunuz onaylandığında bloke hesabınız para transferi için hazır. Coracle portalınızdan gerekli belgelere ulaşabilirsiniz. Ardından TransferGo ile hızlı ve az masraflı para transferinin tadını çıkarın.

TransferGo ile Coracle bloke hesabıma nasıl para gönderirim?

TransferGo hesabınızdan, Coracle bloke hesabınıza para göndermek için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

TransferGo Hesabınıza Giriş Yapın: İlk olarak, TransferGo hesabınıza giriş yapın veya yeni bir hesap oluşturun.

Para Transferi Bölümüne Gidin: Ana sayfada veya uygulamamızdaki transfer menüsünden “Uluslararası” seçeneğini tıklayın.

Transfer Detaylarını Belirleyin: Gönderen ülke olarak Türkiye ve alıcı ülke olarak Almanya’yı seçerek başlayın. Ardından, göndermek istediğiniz tutarı belirlemek için hesap makinesini kullanın. Coracle portalınızda kolaylıkla erişebileceğiniz ”transfer detayları” belgenizdeki rakam kadar transfer emri oluşturun.

Alıcı Bilgilerini Girin: Para göndermek istediğiniz alıcının bilgilerini girin. Bu aşamada Almanya bloke hesabınızın IBAN numarasını ve alıcının diğer bilgilerini (işletme adı, banka adı vb.) girmeniz gerekecektir. Gönderim yapacağınız hesap bir işletme hesabı olduğu için kime gönderim yapmak istiyorsunuz sorusuna ”İşletme” olarak cevap vermeniz gerekmektedir. Alıcınızın ”işletme adı” kısmına transfer detayları belgenizdeki alıcı bilgilerini ve IBAN numarasını girerek bir sonraki sayfaya ilerleyin.

Transfer Amacınızı belirtin: Transfer amacına eğitim harcamaları yazın ve transfer detayları belgenizdeki referans numaranızı girmeyi unutmayın. Bu adımı gerçekleştirerek transfer amacınızı belirtmiş olacaksınız.

İnceleyin ve Ödeyin: Bu aşamada, TransferGo tarafından size iletilen Türk Lirası hesabına kendi Türk Lirası hesabınızdan para göndermeniz gerekmektedir. İlgili bilgileri inceleyip ödemenizi yapmadan önce doğrulayın.

TransferGo’nun transfer ücretleri nedir?

Türkiye’den Almanya’ya para gönderme işlemlerinizde standart gönderim seçeneğimizle ilk iki transferinizde ücretsiz gönderim imkanı sunuyoruz. Sonraki gönderimlerinizde ise gönderim başına sadece *6,99 TL ödeyerek transfer işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

*Unutmayın, TransferGo’nun transfer ücretleri, gönderilen tutara, transferin hızına ve transferin yapıldığı ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Genellikle, diğer uluslararası para transfer hizmetlerine göre daha düşük ücretler sunulmaktadır. Bu sayede hem hızlı hem de uygun maliyetli bir şekilde para transferi yapabilirsiniz.

Coracle bloke hesabına yapılan transferlerde süreç nasıl işliyor?

Coracle bloke hesabına yapılan transferlerde süreç genellikle şu şekilde işler: İlgili kuruluşla Almanya bloke hesabınızı oluşturduktan sonra, TransferGo’da Coracle bloke hesap bilgilerinizi kullanarak transfer işlemlerinizi başlatırsınız. Transfer işlemi onaylandıktan sonra paranız Almanya bloke hesaba gönderilir. Transfer işlemi genellikle bir iş günü içinde tamamlanır.

Şartlar ve Koşullar

1. Bu kampanya TransferGo kullanıcılarına özel olup, TransferGo üzerinden Coracle’a yönlendirilen kullanıcılara sunulan bir indirim kampanyasıdır. Kampanyadan yararlanabilmek için kullanıcıların TransferGo’ya kayıt olması ve taraflarına iletilen mail üzerinden Coracle’a yönlendirilen özel linki kullanması ve Coracle hesabı açması gerekmektedir.

2.Kampanya kapsamında, Coracle’daki tüm paketlerde 10€ indirim kazanılabilir. Bu bonus, Coracle hesabı aktive edildiğinde ilk aylık ödeme ile beraber ödenecektir.

3. Bu kampanya, 1 Haziran 2024 ve 1 Haziran 2025 tarihleri aralığında geçerlidir. Kampanya tarihleri Coracle veya TransferGo tarafından değiştirilebilir veya sonlandırılabilir.

4. Bu kampanya, sadece belirtilen ürün ve hizmetler için geçerlidir ve başka kampanyalarla birleştirilemez.

5.Coracle veya TransferGo, kampanya şartlarını değiştirme, kampanyayı sonlandırma veya iptal etme hakkını saklı tutar.

6.Coracle ve TransferGo, kampanya kapsamında meydana gelen herhangi bir kayıp, zarar veya gecikmeden sorumlu değildir.

7.Kampanya ile ilgili herhangi bir soru veya şikayet için, sorularınız yada şikayetiniz bloke hesap açma veya hesap yönetimi gibi sorunları içeriyorsa lütfen Coracle Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçiniz, sorularınız yada şikayetiniz para transferi süreci hakkında ise lütfen TransferGo Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçiniz.